تبلیغات
تشک خوشخواب - معرفی شرکت خوشخواب
 
تاریخچه

در سال 1338 کارخانه ای با همت و پشتکار مدیریت این مجموعه در محل فعلی دفتر شرکت واقع در خیابان جمهوری تهران تاسیس شد.. در همان ابتدا هدف از شکل گیری این مجموعه، تحقق یافتن کیفی بهترین تشک موجود در کشور بود که این مهم به فضل و کرم خدا وند متعالی و سعی و تلاش نیروهای کارآمد، تحقق یافت.در سال 1346 با گسترش سیستم تولید تشک و میزان تقاضای مشتریان، کارخانه ای به وسعت 18000 متر مربع واقع در خیابان ریاحی روبروی پل فرودگاه احداث گردید. استقبال روزافزون خرید تشک خوشخواب، مدیریت مجموعه را بر آن داشت تا با افتتاح و گسترش کیفی و کمی تولید تشک و تجهیز مجموعه با ماشین آلات روز اروپا در مساحتی بالغ بر 25000 متر مربع سالن واقع در شهر صنعتی البرز به ارائه کیفیت مطلوب تولید بپردازد. لازم به توضیح است هم اکنون این مجموعه عظیم، دارای واحدهای کیفی: سالنهای پنبه زنی، اسکلت زنی، نوار بافی، رویه دوزی، نجاری، فنر زنی، طناب بافی، لحاف دوزی، تولید سرویس های ملحفه، پد، آزمایشگاه و ... مجهز به سیستم های مکانیزه و مدرن می باشد
 

کارخانه

 تاریخچه، در سال 1388 کارخانه ای با همت و پشتکار مدیریت این مجموعه در محل فعلی دفتر شرکت واقع در خیابن جمهوری تهران تاسیس شد.
در همان ابتدا هدف از شکل گیری این مجموعه، تحقق یافتن کیفی بهترین تشک موجود در کشور بود.

 
خوشخواب

 در سال 1338کارخانه ای با همت و پشتکار مدیریت این مجموعه در محل فعلی دفتر شرکت واقع در خیابان جمهوری تهران تاسیس شد.. در همان ابتدا هدف از شکل گیری این مجموعه، تحقق یافتن کیفی بهترین تشک موجود در کشور بود که این مهم به فضل و کرم خدا وند متعالی و سعی و تلاش نیروهای کارآمد، تحقق یافت.در سال 1346با گسترش سیستم تولید تشک و میزان تقاضای مشتریان، کارخانه ای به وسعت 18000متر مربع واقع در خیابان ریاحی روبروی پل فرودگاه احداث گردید. استقبال روزافزون خرید تشک خوشخواب، مدیریت مجموعه را بر آن داشت تا با افتتاح و گسترش کیفی و کمی تولید تشک و تجهیز مجموعه با ماشین آلات روز اروپا در مساحتی بالغ بر 25000متر مربع سالن واقع در شهر صنعتی البرز به ارائه کیفیت مطلوب تولید بپردازد. لازم به توضیح است هم اکنون این مجموعه عظیم، دارای واحدهای کیفی: سالنهای پنبه زنی، اسکلت زنی، نوار بافی، رویه دوزی، نجاری، فنر زنی، طناب بافی، لحاف دوزی، تولید سرویس های ملحفه، پد، آزمایشگاه و ... مجهز به سیستم های مکانیزه و مدرن می باشد.

تشک خوشخواب

تشك خوشخواب دارای نشان استاندارد ملی ایران با 50 سال سابقه کار .هر تشکی خوشخواب نیست

مواد مصرفی, الیاف های تشک خوشخواب :

مواد مصرفی الیاف های تشک خوشخواب مطابق استاندارد های جهانی ( ISPA) می باشد.اسفنج ویژه رایحه دار تشک خوشخواب,  بهداشت رختخوابتان را كامل می نماید.ویژگی های بهداشتی پارچه های بكار رفته در تولیدات تشک خوشخواب مرتبا در برابر چیرگی میكروبهای ناخواسته ایجاد حفاظت می كند.از شعله ور شدن ممانعت مینماید.(اطمینان از عدم سوختن سریع تشك های خوشخواب) .پارچه های مورد استفاده در تشك های خوشخواب آب را به خود جذب نمی نمایند و از پوسیدگی زود هنگام پارچه جلوگیری می نمایند.با عملیات خاص بر روی پارچه های مورد استفاده در محصولات خوشخواب از رشد كرم های ریز(به مرور داخل الیاف رختخواب جایگزین می شود) جلوگیری شده است.الیاف به كار رفته در تشك های خوشخواب ضد الكتریسیته ساكن می باشد.پارچه و رویه میان پنبه ای,  مورد استفاده در محصولات خوشخواب دارای بافت خاص هستند كه مانع از تكثیر و رشد میكرو ار گانیسم ها شده و به همین دلیل برای بیماران مبتلا به آسم نیز امكان خوابی آسوده را فراهم می سازد.تكنولوژی بكار رفته در تشك های خوشخواب از شعله ور  شدن قسمت های اسفنج,  الیاف,  و لایه های گوناگون تشك به هنگام مواجه با آتش جلوگیری می نماید.بطور یقین اهمیت این تكنولوژی به ویژه در مكان های همانند:هتل و بیمارستان و یا خوابگا هها...مورد توجه قرار می گیرد.برای افرادی كه خواهان تشك های ارتوپدیك نرم (ترمیم كننده عیوب استخوانی)و قابل ارتجاعی هستند.از تكنولوژی فنر استوركس (STOREX) استفاده شده است.در این تكنولوژی  ,پهنا (فاصله) فنرهای بكار رفته در تشك,  تنگ تر است و هر فنر داخل یك كیسه پارچه ای قرار دارد و نیز تعداد فنر های موجود در هر یك متر مربع نسبت به سایر سیستم ها بیشتر است.(تكنولوژی فنر استوركس)

تكنولوژی برتر فنر های پاكتی در تشك های خوشخواب

در این سیستم كه یكی از پیشرفته ترین سیستم های استاندارد تولید در نوع خود می باشد,  فنر های بدون گره به شكل ما پیچ های حلزونی داخل پاكت های از جنس نانوون (NANOVEN) قرار گرفته و به صورت منفصل در كنار یكدیگر اتصال یافته و خصوصا در تشك های دو نفره سبب می گردد تا هیچگونه حركتی را به شخص دیگری انتقال نداده و آرامش انفرادی راحتی در تشك های دو نفره برای هر یك از افراد فراهم آورد.

تكنولوژی فنر بونل (BONEL) در تشك های خوشخواب

این سیستم برای افرادی كه خواهان تشك های با سفتی متوسط اند تولید گردیده است.سالها كیفیت خود را حفظ می كند و از استقامت خوبی برخوردار است. در این سیستم از فنر های حلزونی شكل,  سیم های فولادی با درصد كربن بالا ساخته می شود كه با اعمال و فن آوری حرارتی (هنگام تولید  )مقاومتش افزایش داده می شود.MATTRESS ساختار تولید تشك های خوشخواب با تكنولوژی ارتوپدیك ضمن ایجاد نرمی لازم در برابر فشار بر روی بدن,  گردش خون نیز به راحتی صورت پذیرفته فشار روی اعصاب و ماهیچه ها و عضلات مرتفع می سازد .مزیت تشکهای خوشخواب استفاده از الیاف طبیعی و پنبه است که باعث ضد حساسیت و آلرژی بودن تشک میشود .تشک خوشخواب در مدل های متنوع و مناسب سلیقه همه افراد تولید میشوند .تشک های خوشخواب را میتوانید از سایت خواب شاپ با سرویس رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید تشك خوشخواب دارای نشان استاندارد ملی ایران با 50 سال سابقه کار .تشک خوشخواب در مدل های متنوع و مناسب سلیقه همه افراد تولید میشوند .

تشک های خوشخواب را میتوانید از سایت خواب شاپ با سرویس رایگان درب منزل خود تحویل بگیرید

 ( جهت انتخاب سریع و راحت تر ساده توضیح داده شده است )

اولین مدل شرکت خوشخواب مدل درسا فنری و نرم است جهت مصرف کوتاه مدت و با وزن کم مناسب است . مدل الینا طبی و بدون فنر است جهت مصارف خاص طبی استفاده میشود . مدل باراباس مدل فنری مناسب افراد جوان و نرم است . مدل طبی وفنری و آناهیتا طبی و فنری هستند و قیمت و کیفیت خوبی دارند . مدل فرست کلاس مدل زیبا با ارتفاع 30 سانتی و طبی و فنری است . با کیفیت ترین و کارا ترین محصول شرکت خوشخواب مدل سوپر کلاس است که دارای خاصیت فنر منفصل است , البته قیمت آن از مدلهای قبلی بالاتر است .

 


تشک خوشخواب
خرید آنلاین , راحت , مطمئن با خواب شاپ
درباره وبلاگ

خواب شاپ فعالیت خود را در زمینه كالای خواب و دكوراسیون داخلی به شكل نوین و با تكیه به تجارب در یك دهه فعالیت در زمینه تولید , از سال 1388 خدمات خود را از طریق اینترنت و خدمات بر خط شروع كرده است.

پخش کالای خواب با قیمت شرکتی و سرویس های جدید بخشی از خدمات خواب شاپ است

بهره مندی از كارمندان زبده و سیستم اتوماسیون دلیل متمایز بودن خواب شاپ است.

احترام به ارباب رجوع ,مشاوره رایگان جهت خرید محصول متناسب, خدمات رسانی 24 ساعته, قیمت شركتی محصولات, سرویس رایگان , خدمات و پشتییبانی كالا از جمله سرویس هایی است كه در راستای اهداف مشتری مداری شركت است .

آرزوی مدیریت و همکاران شرکت خواب شاپ سلامتی و موفقیت هم میهنان عزیزمان است .

مدیر وبلاگ : خواب شاپ
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :